Підготовка до школи

Вміння слухати та чути педагога, вміння зосереджуватися на запропонованому завданні, працювати за інструкцією, застосовувати довільну пам’ять, розвиток зв’язного мовлення, необхідних мисленнєвих операцій, як-от узагальнення, систематизація, висновки, логічні ланцюги, асоціативне мислення, причинно-наслідкові зв’язки тощо, а також розвиток уяви, фантазії, дрібної моторики через творчу роботу – малюнок, аплікацію, ліпку, майстрування, орігамі та інше – всім цим пропонується зайнятися дитині на курсі “Підготовка до школи” у нашому клубі.
Заняття триває 1 годину, завдання та види діяльності змінюють одне одного так званими блоками. Кожне заняття включає блок читання, письма, математики, розвиток мислення, зв’язного мовлення, пізнання навколишнього світу та творчу майстерню.

2gs

Метою роботи з дітками 5-ти річками є, в першу чергу, поступовий розвиток їх психоемоційної, поведінкової, комунікативної готовності до перебування у шкільному колективі. Ми хочемо, щоб майбутні першокласники почувалися комфортно у стінах школи, вміли будувати стосунки з вчителями та однокласниками, адекватно ставилися до критики та помилок, вміли сприймати та підтримувати дисципліну, вміли слухати і чути вчителя, концентрувати свою увагу на власній роботі, не зважаючи на оточення, хотіли йти до школи. Насправді, вищесказане є тими умовами, за яких дитина зможе успішно засвоювати знання та отримувати вміння, заради яких ми посилаємо дитину до школи. Ми прагнемо дати дітям зрозуміти, що створення цих умов багато в чому залежить від них самих.

Безумовно, програма курсу підготовки до школи в ігровій та рухливій формі дає дітям змогу отримати всі необхідні знання та навики, яких вимагають на сьогоднішній день під час співбесід до спецшкіл. Ми можемо тішитися тим, що наші випускники без проблем поступають до будь-яких шкіл міста. А у нас їх налічується вже коло двох сотень.

Чому Смайлик?

• Тому що в нас дітки посміхаються;
• Тому що ми докладаємо максимум зусиль для створення сприятливого середовища для
розвитку Вашої дитини;
• Тому що в нас готують не лише до школи, а до життя;
• Тому що в нас діти отримують знання цікаво;
• Тому що ми знаходимось поруч вокзалу;