Історія закладу

Наш заклад було вперше відкрито для діток 3 листопада 2007 року як клуб дошкільного розвитку. На той час ми запропонували діткам приходити до нас вранці на тригодинні заняття, що сприяли загальному розвитку,  або ввечері на годинні заняття для тих, хто хоче навчитися читати, рахувати та мислити. Також відразу діти могли навчатися англійської мови.

За півроку ми почали запрошувати молодших братиків та сестричок тих, хто у нас навчався, і таким чином почали роботу із дітками дворічного віку. Також з’явилася потреба готувати діток безпосередньо до школи.

Академічне навчання звісно слід збалансовувати з фізичним розвитком. Тому ще за рік у нас відкрився Сімейний фітнес-клуб, де мають змогу займатися як діти, так і їх батьки.

Спостерігаючи за дітьми, їх ігровою та навчальною діяльністю, багато читаючи про існуючі підходи в освіті, педагоги нашого закладу знайшли відображення своїх думок у педагогічній системі, розробленій більш як сто років тому італійським педагогом Марією Монтессорі. Вивчивши філософію її освіти та методику роботи з дітьми, у вересні 2011 року ми відкрили наш перший Монтессорі-клас, де спочатку навчалося семеро дітей. На сьогодні вже малих монтессорійців налічується більше ста.

На сьогоднішній день наш Монтессорі Клуб налічує три дошкільні класи та п’ять тоддлер класів. А також, нашою великою гордістю є початкова школа, у якій діти навчаються, відчуваючи себе дослідниками та пошуковцями, здобуваючи глибокі знання і розуміючи їх практичне застосування, поважаючи себе, своїх друзів і все живе довкола, радіючи початку нового навчального року.

IMG_2604

Чому Смайлик?

• Тому що в нас дітки посміхаються;
• Тому що ми докладаємо максимум зусиль для створення сприятливого середовища для
розвитку Вашої дитини;
• Тому що в нас готують не лише до школи, а до життя;
• Тому що в нас діти отримують знання цікаво;
• Тому що ми знаходимось поруч вокзалу;