Умови вступу

Для того, щоб Ваша дитина могла розпочати відвідувати будь-яке із занять, запропонованих нашим закладом, перш за все слід визначитися із напрямком навчання. Ви можете прочитати опис навчальних курсів на сайті і/або подзвонити до нас і розпитати. Можна також завітати до клубу і побачити навчальні класи та поговорити із викладачами.  За отриманого дозволу адміністратора можна поспостерігати за ходом вибраного Вами напрямку заняття або завітати разом із дитиною на перше заняття, вартість якого можна сплатити одноразово. В останньому випадку, просимо взяти до уваги, що перше заняття зазвичай не є показовим для формування судження про поведінку Вашої дитини. Коли дитина вперше потрапляє в незнайому їй обстановку, вона зазвичай поводиться не так, як вона це робитиме, коли ситуація стане для неї звичною.

У випадку вступу дитини до Монтессорі-класів батьки дитини зобов’язані пройти усну співбесіду із педагогами класу, який відвідуватиме Ваша дитина. Це потрібно для забезпечення розуміння єдності очікувань батьків та вчителів класу.

Батькам треба прийняти остаточне рішення щодо відвідування певного навчального курсу після того, як їх дитина відвідає перше заняття. Зарахування у групу відбувається в момент придбання першого абонементу. Цей самий момент є фактичною згодою батьків до виконання правил відвідування клубу.

Чому Смайлик?

• Тому що в нас дітки посміхаються;
• Тому що ми докладаємо максимум зусиль для створення сприятливого середовища для
розвитку Вашої дитини;
• Тому що в нас готують не лише до школи, а до життя;
• Тому що в нас діти отримують знання цікаво;
• Тому що ми знаходимось поруч вокзалу;