Тренінг-семінар “Монтессорі-терапія”

nc-19

Українська Монтессорі-школа «Смайлика» спільно з освітнім центром «Малий Європеєць» (м. Одеса) 15.10 і 16.10.2016 року в Івано-Франківську з 10.00 до 17.00 буде проводити тренінг-семінар на тему «Монтессорі-терапії».

Курс адресований педагогам, психологам, дефектологам, логопедам, батькам. Ведуча семінару Агнешка Славов- психолог, корекційний педагог з європейський освітою, Монтессорі- педагог і терапевт (AMI- диплом 1998 рік), 18 років практичної діяльності (з них 10 років- практика в Європі), керівник центру «Маленький Європеєць» в Одесі (спеціалізація – інтеграція дітей з особливостями в колектив здорових).

Програма семінару : – Історія Монтессори-терапії. Досвід роботи Мюнхенського, Краківського дитячих центрів – Використання Монтессорі-матеріалів в роботі з дітьми c обмеженими можливостями. – Зміни в матеріалах: особливі матеріали для особливих дітей. – Корекційна робота з дітьми : ~ з аутизмом ~ затримкою психомовного розвитку ~синдромом дефіциту уваги і гіперактивності ~синдромом дауна ~ фенілкетонурією ~ дитячим церебральним паралічем – Застосування Холдинг терапії – Соціалізація дітей в групі здорових дітей – Підготовка особливих дітей до відвідування традиційних шкіл.

Вартість участі в семінарі 1500,00 грн.

Попередній запис обов’язковий до 14.10.2016 року за телефоном 0985135569

e-mail: school.smiley@gmail.com

Адреса проведення: Українська Монтессорі-школа “Смайлика” с. Крихівці, вул.Двірська, 20nc-19

Чому Смайлик?

• Тому що в нас дітки посміхаються;
• Тому що ми докладаємо максимум зусиль для створення сприятливого середовища для
розвитку Вашої дитини;
• Тому що в нас готують не лише до школи, а до життя;
• Тому що в нас діти отримують знання цікаво;
• Тому що ми знаходимось поруч вокзалу;