Переваги Монтессорі у Смайлику

У нашому закладі створене якісне Монтессорі-середовище для дітей віком від півтора до шести років, чи до моменту переходу дитини до початкової школи. Це виявляється перш за все у кваліфікованій підготовці педагогів, які працюють із дітьми, здобутій в Українському Монтессорі-центрі, що працює у спільній програмі з Київською модельною школою Монтессорі в рамках проекту “Відродження гуманістичної педагогіки Марії Монтессорі в Україні” з 1998 року.

Наш заклад є асоційованим членом Всеукраїнської Асоціації Монтессорі. Разом із цим ми здобуваємо знання на курсі Міжнародної Монтессорі Фундації, школою-лабораторією якої є Міжнародна Монтессорі-Академія Нью Гейт в Сарасоті, Флоріда.

Також ми співпрацюємо із Польським Інститутом Монтессорі. В межах цієї співпраці наші педагоги неодноразово відвідували семінари та конференції, присвячені питанням Монтессорі-методики, проведені у Варшаві на базі Інституту.

В класах Монтессорі нашого закладу використовуються якісні Монтессорі-матеріали провідних канадських виробників.

Проте, найважливішим є мабуть те, що усі люди, задіяні в роботі наших Монтессорі-класів, закохані у свою працю, вірять у її переваги, бачать результати своєї роботи у дітках, які зростають і готові на важкі зусилля, які того варті.

YwL-0Y24xhk

rcyMSRR6QUU

Чому Смайлик?

• Тому що в нас дітки посміхаються;
• Тому що ми докладаємо максимум зусиль для створення сприятливого середовища для
розвитку Вашої дитини;
• Тому що в нас готують не лише до школи, а до життя;
• Тому що в нас діти отримують знання цікаво;
• Тому що ми знаходимось поруч вокзалу;