Вітальне слово

Шановні відвідувачі! Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Протягом останніх шести років наш заклад дарує посмішки діткам та іх батькам. Шість років тому, ідучи за бажанням створити середовище для дітей, яке б дозволяло пізнавати навколишій світ з радістю, нами був започаткований наш заклад. Ми назвали його “Смайлик” (від англ smile – посмішка) із щирою вірою в те, що саме дитяча посмішка задоволення є тим ключем, який відкриває серця людей, вірою в те, що наші діти вартують більшого. В 2007 році у місті Івано-Франківську не було закладу подібного типу і ми стали першими.

Першими завжди бути нелегко. Смайлик вчився разом з нашими дітьми, кожного дня отримуючи більше знань та досвіду. Разом із дітками ми долали перші літери і слова, і не лише рідною мовою. Ми виконували цікаві завдання і раділи новим здобуткам, іноді навіть засмучувались разом, переживаючи перші невдачі. Весь персонал нашого закладу, викладачі, адміністрація – є великою родиною, яка кожного дня зустрічається на велике сімейне свято. Кожен з них фахівець своєї справи, який з радістю ділится своіми знаннями і отримує не менше від своїх маленьких учнів.

Шість років не великий період існуваня для закладу, проте велика частина життя Вашої дитини. Це той період, коли формуються цікаві питання Чому?, Як? і треба вміти давати на них відповідь. Сьогодні Смайлик вже дошкільнятко і вже знає багато відповідей. Протягом наступних років разом із Вами ми б хотіли стати школярами і разом із нашими дітками іти в перший клас.

Дякуємо Вам за те, що відвідали наш сайт. Будь ласка, обов’язково звертайтеся до нас у разі виникнення будь-яких коментарів і питань. Ваша думка дуже важлива для нас, тому що ми постійно прагнемо поліпшити наші послуги.

З повагою, Ваш Смайлик

Чому Смайлик?

• Тому що в нас дітки посміхаються;
• Тому що ми докладаємо максимум зусиль для створення сприятливого середовища для
розвитку Вашої дитини;
• Тому що в нас готують не лише до школи, а до життя;
• Тому що в нас діти отримують знання цікаво;
• Тому що ми знаходимось поруч вокзалу;